PZ-4Z/STM H05RR-F 3G2.5 20M Zatahovací prodlužovací kabel
Kód: NELACAPRZ0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Umístění / poloha
Vnitřní/venkovní
Pokoj
Univerzální
Počet slotů
4
Bezpečnostní spínač
Ne
Délka kabelu
20 m
Typ konektoru
Typ F
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP44
Zemění
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Maximální výkon
3680 W
Pojistka
16 A
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
235 mm
Výška balení
325 mm
Hmotnost
4,1 kg
Hloubka balení
175 mm
Barva
Barva kabelu
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte poškozený prodlužovací kabel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 5901791900416 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
