Purina Medium Adult Sensitive Skin 14 kg Dospělý jedinec Losos
Kód: DLZPUIKSP0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Fáze života zvířete
Dospělá
Další funkce
Bez kuřecího masa
Obsahuje vitamíny
Vitamín E
Hmotnost
14 kg
Typ balení
Taška
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
PURINA Pro Plan
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Příchuť krmiva
Losos
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Fosfor
0,87%
Obsah vitamínu A
28107 IU/kg
Hrubý popel
7,5%
Bílkoviny
29%
Obsah vitamínu E
486 mg/kg
Hrubá vláknina
3%
Vápník
1,12%
Obsah tuku
18%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.1 kg |
| EAN: | 7613035120464 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
