Purina Medium Adult Sensitive Digestion with OPTIDIGEST 14 kg Dospělý jedinec Jehněcí
Kód: DLZPUIKSP0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Obsahuje vitamíny
Vitamín E
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Fáze života zvířete
Dospělá
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
PURINA Pro Plan
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Plemeno domácího zvířete
Francouzský buldoček
Příchuť krmiva
Jehněčí
Hmotnost
14 kg
Typ balení
Taška
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,5%
Obsah vitamínu D3
996 IU/kg
Bílkoviny
26%
Vápník
1,46%
Fosfor
0,81%
Obsah vitamínu E
473 mg/kg
Obsah tuku
16%
Obsah vitamínu A
21895 IU/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.1 kg |
| EAN: | 7613035214774 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 575 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
