Pulsetto stimulátor bloudivého nervu náhrdelník relaxace a spánek WELL-BEING
Kód: FIRPU4ELE0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Doporučené použití
Příslušenství pro dodatečnou montáž LED
Formát
Elektrodová jednotka
USB Power Delivery
Ano
Dodatečné informace
1x zařízení Pulsetto, 1x tuba s gelem o hmotnosti 60 gramů
Doba léčby
4 min
Barva
Černá
Provoz produktu
Zlepšení kvality spánku, snížení úrovně úzkosti, vyčerpání, stresu, zlepšení pohody, snížení pocitu bolesti
Nastavitelná intenzita
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím se poraďte s lékařem, zejména pokud máte implantované lékařské přístroje, např.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 4777000031841 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 163 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
