Průmyslový vysavač DEWALT DXV15T
Kód: AGDDEWODK0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hlučnost
82 dB
Pružná hadice
Ano
Příkon
1100 W
Kapacita
15 l
Vysávání
Suché a mokré
Barva
Černá
Kategorie prachu
L
Tlak ventilace (max)
215 mbar
Délka hadice
4,85 m
Hmotnost a rozměry
Šířka
385 mm
Hmotnost
6 kg
Hloubka
510 mm
Výška
365 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje speciální likvidaci. Nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.36 kg |
| EAN: | 6921183004354 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
