ProfiCook PC-SV 1112 8 l 520 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDCLASZY0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Příkon
520 W
Jednoduché čištění
Ano
Rozsah teploty vaření
45 - 90 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Odložený start
72 h
Nepřilnavý povrch
Ano
Kapacita
8 l
Typ displeje
LCD
Časovač
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
Látky pod tlakem
Varování
Vyvarujte se přeplnění tlakového hrnce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.225 kg |
| EAN: | 4006160111224 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
