ProfiCook PC-FR 1313 H Dvojitý 10 l Samostatné 2400 W Horkovzdušná fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDPFOFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný termostat
Ano
Teplota (min)
80 °C
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Kapacita
10 l
Počet programů
10
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Příkon
Příkon
2400 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Barva
Černá
Umístění přístroje
Samostatné
Typ ovládání
Dotyk
Typ konstrukce
Dvojitý
Nepřilnavý povrch
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| EAN: | 4006160013139 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 368 mm |
| Šířka balení: | 512 mm |
| Délka balení: | 412 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
