ProfiCook PC-FR 1287 H Dvojitý 8 l Samostatné 2200 W Horkovzdušná fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDPFOFRY0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce uchování teploty
Ano
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Digitální časovač
Ano
Kapacita
8 l
Teplota (min)
50 °C
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2200 W
Automatické vypnutí
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Chlazený úchyt
Ano
Barva
Černá
Umístění přístroje
Samostatné
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Materiál
Nerezová ocel
Typ konstrukce
Dvojitý
Barva kontrolního panelu
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
378 mm
Hmotnost
7,2 kg
Výška
319 mm
Hloubka
364 mm
Údaje o balení
Hmotnost obalu
8 kg
Šířka balení
415 mm
Hloubka balení
400 mm
Výška balení
352 mm
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 4006160128703 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
