ProfiCook PC-FR 1286 H fritovací hrnec Samostarný 6,5 l Samostatné 1700 W Horkovzdušná fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDPFOFRY0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce pečení
Ano
Počet programů
9
Funkce uchování teploty
Ano
Teplota (min)
50 °C
Dehydratační funkce
Ano
Kapacita
6,5 l
Nastavitelný termostat
Ano
Digitální časovač
Ano
Teplota (max)
240 °C
Funkce smažení
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Přednastavené programy
Ano
Příkon
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Příkon
1700 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Úchyty
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Délka šňůry
0,75 m
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Výška
332 mm
Šířka
288 mm
Hloubka
368 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 4006160128611 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
