ProfiCare PC-IPL 3024 Růžová, Bílá
Kód: AGDPFCDEP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ergonomický design
Ano
Proud světla (J/cm2)
4 J/cm²
Podsvícení
Ano
Plovoucí hlava
Ne
Zastřihovač
Ne
Suché i mokré holení
Ne
Oblasti těla
Back thigh
Vhodné pro krátké vlasy
Ano
Barva
Růžová
Chlazení
Ne
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
139 mm
Hmotnost
40 g
Šířka
80 mm
Hloubka
47 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
180 mm
Výška balení
95 mm
Šířka balení
180 mm
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4006160302400 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 98 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
