Případ Aerocool PGS Graphite-G-BK-v2 FRGB
Kód: OBUAEROBU0064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Model
PC
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Materiál
SPCC
Počet 2.5" pozic
4
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
18 cm
Specifické vlastnosti
Přední panel ze síťoviny
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
7+3
Maximální délka grafické karty
34,8 cm
Protiprachový filtr
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Výklopné víko
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
460 mm
Šířka
230 mm
Hloubka
406 mm
Tloušťka materiálu
0,5 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Audio výstup
Ano
Audio vstup
Ano
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Instalované přední ventilátory
2x 140 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.44 kg |
| EAN: | 4710562759440 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
