PreSonus Eris 3.5 BT 2nd Gen - pár aktivních monitorů BT
Kód: GKSPSSGLO0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiové monitory
Příkon
Typ zdroje
AC
Zvuk
Maximální SPL
98 dB
RMS výkon
2 x 25 W
Frekvenční rozsah
80 - 20000 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
210 mm
Šířka
140,5 mm
Hloubka
164 mm
Hmotnost
2 x 3,1 kg
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Verze Bluetooth
5.0
Vstup TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Vstup AUX
Ano
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Cinch audio vstupy
2
Výkon
Ovládání hlasitosti
Otočné
Barva
Černá
Doporučené použití
Studio
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte výrobek po dlouhou dobu při velmi vysokých úrovních hlasitosti.
Reproduktory
Průměr středobasového reproduktoru
8,89 cm
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.936 kg |
| EAN: | 673454011832 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
