Powerbank Vention Powerhive 27000 mAh 200 W + kabel
Kód: LADVN1POW0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita baterie
27000 mAh
Počet portů USB typu A
1
Počet portů USB typu C
2
Barva
Černá
Vzhled
LED indikátory
Nabíjecí, Připraven
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 6922794791220 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
