Pouzdro KRUX EXO (KRXD004) černé
Kód: OBUKRXOBU0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Prostor pro rozšiřující karty
7
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Tlačítko zap/vyp
Ano
Tlačítko reset
Ano
Barva
Černá
Model
PC
Maximální délka grafické karty
40,5 cm
Materiál
Temperované sklo
Podsvícení
Ano
Počet 2.5" pozic
2
Protiprachový filtr
Ano
Formát
Tower
Maximální výška CPU chladiče
18,1 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
235 mm
Výška
453 mm
Hloubka
450 mm
Hmotnost
6,8 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Audio vstup
Ano
Počet portů USB typu C
1
Audio výstup
Ano
Chlazení
Maximální počet ventilátorů
10
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 5903018667546 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 294 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 503 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
