Polévkovač Black+Decker BXSM1000E
Kód: AGDBDESZY0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1040 W
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Dotykové ovládání
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Kapacita
1,6 l
Údaje o balení
Množství
1
Technické údaje
Barva rukojeti
Černá
Vhodný do myčky
Ne
Ergonomický úchop
Ano
Počet programů
6
Barva víčka
Černá
Bezpečnostní zámek
Ano
Funkce mixování
Ano
Barva
Stříbrná
Polévka
Ano
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Materiál
Materiál sklenic(e)
Nerezová ocel
Krycí materiál
Plastové
Materiál rukojeti
Plastové
Materiál
Nerezová ocel
Materiál ostří
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.765 kg |
| EAN: | 8432406250093 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
