POKUSA Premium Selection Puppy Lamb with duck - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPPKSKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Jehněčí
Stáří zvířete
Junior
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez obilovin
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Hmotnost
12 kg
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Úzkostlivý
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
30%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
16%
Obsažená vlhkost
9%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 5904158305831 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
