PocketBook Verse Pro čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá, Modrá
Kód: MULPKBCZE0090
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
2
Takt procesoru
1000 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Slovník jazyků
Ruský
Rotační
Ne
Slovník
Ano
MP3 přehrávač
Ano
Převedení textu zprávy do řeči
Ano
Příkon
Kapacita baterie
1500 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Voděodolný
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Modrá
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ne
Hmotnost a rozměry
Hloubka
76 mm
Výška
156 mm
Šířka
108 mm
Hmotnost
186 g
Software
Verze operačního systému
Linux 3.10.65
Poskytovaný operační systém
Linux
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Konektor USB
USB typu C
Verze Bluetooth
4.0
Připojení sluchátek
3,5 mm
Výstup sluchátek
Ano
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
16 GB
Kapacita paměti RAM
512 MB
Obrazovka
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Dotyková obrazovka
Ano
Rozlišení displeje
1072 x 1448 px
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Úrovně odstínu šedi
16
Barva
Ne
Technologie
E Ink Carta
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
DjVu
Podporované formáty zvukových souborů
OGG
Podporované formáty obrázků
BMP
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 7640152094965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Přibalený software: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
