PocketBook Verse Pro Color čtečka elektronických knih 6" E Ink Kaleido 3 16 GB Wi-Fi Stormy Sea (PB634K3-1-WW)
Kód: MULPKBCZE0089
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1,8 MHz
Počet jader procesoru
4
Vlastnosti
Slovník jazyků
GER
Převedení textu zprávy do řeči
Ano
Slovník
Ano
G-Sensor
Ano
Příkon
Kapacita baterie
2100 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Název barvy
Stormy Sea
Barva
Modrá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX8
Voděodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
156 mm
Hloubka
76 mm
Šířka
108 mm
Hmotnost
182 g
Software
Verze operačního systému
4,9,56
Poskytovaný operační systém
Linux
Možnosti připojení
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Konektor USB
USB typu C
Verze Bluetooth
5.4
Podpora OTG
Ano
Paměť
Kapacita paměti RAM
1024 MB
Vnitřní kapacita pro ukládání
16 GB
Obrazovka
Dotyková obrazovka
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Rozlišení displeje
1072 x 1448 px
Technologie
E Ink Kaleido 3
Barva
Ano
Podsvětlení displeje
Ano
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Barevné rozlišení
150 DPI
Počet barev
4096
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Návod
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Podporované formáty obrázků
PNG
Podporované formáty zvukových souborů
M4B
Podporované formáty dokumentů
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 7640152097270 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Přibalený software: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
