PocketBook Verse (629) čtečka šedá
Kód: MULPKBCZE0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
2
Takt procesoru
1000 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Slovník jazyků
GER
Slovník
Ano
Převedení textu zprávy do řeči
Ne
Akcelerometr
Ne
Příkon
Kapacita baterie
1500 mAh
Nabíjení přes USB
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
3,7 V
Vzhled
Barva
Černá
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ne
Vestavěné reproduktory
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
108 mm
Hmotnost
182 g
Výška
156 mm
Hloubka
7,6 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Linux
Webové prohlížeče
WebKit
Internetový prohlížeč
Ano
Možnosti připojení
Podpora USB On-The-Go
Ano
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ne
Konektor USB
USB typu C
Výstup sluchátek
Ne
Paměť
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Použitelná karta o maximální kapacitě
32 GB
Kapacita paměti RAM
512 MB
Vnitřní kapacita pro ukládání
8 GB
Obrazovka
Podsvětlení displeje
Ano
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Dotyková obrazovka
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Rozlišení displeje
1024 x 758 px
Technologie
E Ink Carta
Obsah balení
Dodávané kabely
USB Type C
Návod
Ano
Formát souborů
Podporované formáty obrázků
BMP
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty dokumentů
PRC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 7640152097041 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 34 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
