PocketBook InkPad 4 čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Černá, Stříbrná
Kód: MULPKBCZE0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1000 MHz
Vlastnosti
Slovník jazyků
GER
Převedení textu zprávy do řeči
Ano
Slovník
Ano
Příkon
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie
2000 mAh
Vzhled
Barva
Černá
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Software
Poskytovaný operační systém
Linux
Možnosti připojení
Výstup sluchátek
Ano
Wi-Fi
Ano
Podpora USB On-The-Go
Ano
Připojení sluchátek
USB typu C
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
4.0
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Kapacita paměti RAM
1000 MB
Obrazovka
Rozlišení displeje
1404 x 1872 px
Dotyková obrazovka
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Barva
Ne
Podsvětlení displeje
Ano
Technologie
E Ink Carta
Úhlopříčka displeje
19,8 cm (7.8")
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
ACSM
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty obrázků
BMP
Podporované formáty zvukových souborů
M4B
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 7640152093234 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Přibalený software: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook, Book store, Library, Dictionary, Browser, Audio Books, Music player, Gallery, Calculator, RSS News, Notes, Chess, Klondike, Scribble, Sudoku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
