PocketBook 743 InkPad Color 3 storme sea
Kód: MULPKBCZE0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1800 MHz
Počet jader procesoru
4
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX8
Převedení textu zprávy do řeči
Ano
Akcelerometr
Ano
Slovník
Ano
Slovník jazyků
GER
Příkon
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie
2900 mAh
Vzhled
Barva
Černá
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
267 g
Hloubka
7,95 mm
Šířka
134 mm
Výška
189,5 mm
Software
Webové prohlížeče
WebKit
Poskytovaný operační systém
Linux
Internetový prohlížeč
Ano
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Výstup sluchátek
Ano
Wi-Fi
Ano
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Podpora USB On-The-Go
Ano
Konektor USB
USB typu C
Připojení sluchátek
USB typu C
Verze Bluetooth
5.0
Paměť
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Kapacita paměti RAM
1000 MB
Obrazovka
Úrovně odstínu šedi
16
Úrovně šedi (barevně)
4096
Barva
Ano
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Technologie
E Ink Kaleido 3
Rozlišení displeje
1404 x 1872 px
Dotyková obrazovka
Ano
Podsvětlení displeje
Ano
Úhlopříčka displeje
19,8 cm (7.8")
Obsah balení
Návod
Ano
Dodávané kabely
USB Type C
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
CHM
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty obrázků
JPEG
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.475 kg |
| EAN: | 7640152093937 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 32 mm |
| Šířka balení: | 212 mm |
| Délka balení: | 158 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
