PocketBook 700 Era Silver čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Černá, Stříbrná
Kód: MULPKBCZE0074
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1000 MHz
Vlastnosti
Slovník
Ano
Rotační
Ne
Slovník jazyků
Angličtina
Příkon
Kapacita baterie
1700 mAh
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Vzhled
Barva
Černá
Voděodolný
Ano
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
228 g
Hloubka
155 mm
Šířka
134,3 mm
Výška
7,8 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Linux
Možnosti připojení
Konektor USB
USB typu C
Bluetooth
Ano
Připojení sluchátek
Nepodporovaný
Výstup sluchátek
Ne
Paměť
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
Kapacita paměti RAM
1000 MB
Vnitřní kapacita pro ukládání
16 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Dotyková obrazovka
Ano
Barva
Ne
Podsvětlení displeje
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Rozlišení displeje
1264 x 1680 px
Technologie
E Ink Carta
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
CHM
Podporované formáty obrázků
JPEG
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 7640152096716 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 178 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Přibalený software: | Bookstore, Library, Dictionary, Browser, Audiobooks, Audio Player, Gallery, Calculator, RSS Feeds, Notes, Chess, Klondike, Scribbles, Sudoku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
