Počítačová skříň MODECOM BREEZE ARGB Flow MIDI USB 3.0 X 2 CYPE-C
Kód: OBUMODOBU0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Vylepšená správa kabelů
Ano
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet 2.5" pozic
1
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
7
Maximální výška CPU chladiče
17,5 cm
Boční okno
Ano
Osvětlení
ARGB
Formát
Midi Tower
Počet 3,5" pozic
2
Model
PC
Maximální délka grafické karty
36 cm
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
418 mm
Výška
456 mm
Šířka
230 mm
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Tlačítko reset
Ano
Audio vstup
Ano
Zásuvka USB Type-C na předním panelu
Ano
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
140
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.655 kg |
| EAN: | 5903560981558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
