POC Obex MIPS Černá
Kód: NTOPO1KAS0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ konstrukce
Tvrdý skelet
Aktivita
Lyžování
Zbarvení
Jednobarevný
Hlavní barva produktu
Černá
Kompatibilita s brýlemi
Ano
Věk
Dospělý
Materiál skeletu
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Ventilace
Ano
Rozsah obvodů hlavy
59 - 62 cm
Typ sportovní helmy
Helma
Typ uzávěru
Přezka
Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení
MIPS Brain Protection System (BPS)
Typ pohlaví
Unisex
Styl helmy
Otevřená přilba
Typ ventilace
Nastavitelný
Držák brýlí
Ano
Typ povrchu
Matný
Velikost (S/M/L)
XL-XXL
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
550 g
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 7325549951785 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
