PNY RTX PRO 5000 Blackwell, 48 GB GDDR7 ECC 384-bit, 300W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, držák ATX, 1x napájecí kabel CEM5 16-pin, FHFL Dual Slot, malá krabice
Kód: KGKPNYNVD0095
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Vzhled
Počet slotů
2
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Zlato
Hmotnost a rozměry
Výška
111,8 mm
Délka
266,7 mm
Typ balení
Small box
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
384 bit
Paměť grafické karty
48 GB
Výkon
Verze DirectX
12.0
Verze OpenCL
3.0
Verze shader modelu
6.6
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 3536403403461 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 87 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
