PNY RTX PRO 4000 Blackwell NVIDIA 24 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0092
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Typ
RTX PRO 4000
CUDA jádra
8960
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
140 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet slotů
1
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Výška držáku
Full-Height (FH)
Hmotnost a rozměry
Výška
111,8 mm
Délka
241,3 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
24 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Šířka pásma paměti (max)
672 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenCL
3.0
Verze DirectX
12.0
Verze shader modelu
6.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 3536403403539 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 182 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
