PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation, 32 GB GDDR6 ECC 256-bit, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX bracket, 1x 16-pin power supply cable, retial
Kód: KGKPNYNVD0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
RTX 5000 Ada
CUDA jádra
12800
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Litografie
4 nm
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Maximální spotřeba energie
250 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Výška držáku
ATX bracket
Formát
Full Height
Přídavný napájecí konektor
1x CEM5 16-pin CPU
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,08 kg
Hloubka
266,7 mm
Výška
111,8 mm
Údaje o balení
Typ balení
Retail
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
576 GB/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6 (ECC)
Paměť grafické karty
32 GB
Výkon
Verze DirectX
12.0
3D pohled
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze shader modelu
6.7
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
16kolíkový napájecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 3536403397203 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 347 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
