PNY NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16 GB GDDR6
Kód: KGKPNYNVD0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
RTX 2000 Ada
CUDA jádra
2816
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Spotřeba elektrické energie
70 W
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Délka
159 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
128 bit
Šířka pásma paměti (max)
224 GB/s
Paměť grafické karty
16 GB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.655 kg |
| EAN: | 3536403398972 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
