PNY Nvidia A400 Small Box 4GB GDDR6 64-bit - grafická karta
Kód: KGKPNYNVD0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Počet jader NVIDIA Tensor Cores
24
CUDA jádra
768
Počet jader RT
6
Příkon
Maximální spotřeba energie
50 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet slotů
1
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 4.0
Počet portů Mini DisplayPort
4
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
64 bit
Paměť grafické karty
4 GB
Šířka pásma paměti (max)
96 GB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 3536403399436 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
