PNY NVIDIA A1000 8GB GDDR6 128-BIT, LOW PROFILE, PCIE 4.0 X8, SINGLE SLOT, 4 X MINI DISPLAYPORT 1.4A, 50W, LP BRACKET, 4 X MDP TO DP ADAPTER, RETIAL
Kód: KGKPNYNVD0084
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
5120 x 2880 px
CUDA
Ano
Typ
RTX 2000 Ada
Příkon
Spotřeba elektrické energie
50 W
Vzhled
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
69 mm
Délka
163 mm
Možnosti připojení
Počet portů Mini DisplayPort
4
Počet připojení DisplayPorts
1
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
128 bit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 3536403399467 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
