PNY NVIDIA 2000 ADA 16GB LOWPROFILE, PCIE 4.0 X16, DUAL SLOT, 4X MINI DP 1.4A, 16 GB GDDR6 ECC 128-BIT, HDCP 2.2, HDMI 2.0, SMALL BOX
Kód: KGKPNYNVD0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
6144
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
RTX A4000
Příkon
Spotřeba elektrické energie
70 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet slotů
1
Možnosti připojení
Počet portů Mini DisplayPort
4
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Šířka pásma paměti (max)
448 GB/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
Verze shader modelu
5.17
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.07
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze OpenGL
4.68
HDCP
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 3536403398941 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
