Plynový elektrický sporák Ravanson KWGE-K90 Glass Inox
Kód: AGDRAVKWS0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vzhled
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Barva konflíků
Inox
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Typ roštu
Kov
Barva
Inox
Barva rukojeti
Inox
Typ produktu
Volně stojící sporák
Typ ovládání
Otočné
Digitální časovač
Ano
Materiál dveří trouby
Sklo
Nastavitelné nohy
Ano
Tepelně odolné knoflíky
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
900 mm
Výška
850 mm
Hloubka
600 mm
Hmotnost
62 kg
Údaje o balení
Výška balení
837 mm
Šířka balení
975 mm
Hloubka balení
685 mm
Hmotnost obalu
65 kg
Obsah balení
Naváděcí pravítko
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Počet pečicích plechů
1
Gril
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení.
Trouba
Naváděcí pravítko
Ano
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Vnitřní kapacita
105 l
Počet skleněných dveřních panelů
2
Počet pecí
1
Zdroj napájení trouby
Elektrický
Osvětlení
Ano
Časovač
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Termostat
Ano
Konvekční vaření
Ano
Varná deska
Typ varné zóny 3
Velký
Wok hořák
Ano
Typ varné zóny 1
Malý
Typ varné zóny 2
Střední
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Plotýnka na pánev wok
3200 W
Počet varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
900 W
Typ varné desky
Elektrický, Plynový
Výkon varné zóny 3
2800 W
Výkon varné zóny 2
1650 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 65 kg |
| EAN: | 5902230902831 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 850 mm |
| Šířka balení: | 975 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
