Plynová varná deska SIEMENS EN6B6PK40
Kód: AGDSIMPGZ0197
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
7500 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 4
1750 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet paralelně používaných varných zón
4
Výkon varné zóny 2
1750 W
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Typ varné desky
Plynový
Typ roštu
Ocel
Výkon varné zóny 3
3000 W
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 1
1000 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Barva
Černá
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Šířka
590 mm
Hloubka
520 mm
Hmotnost
16 kg
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Umístění ovládání
Zpět
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Otočné
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 4242003966655 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 151 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
