Plynová varná deska Bosch Serie 4 PNP6B6K40 4 zóny
Kód: AGDBOSPGZ0293
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud
3 A
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (elektřina)
0 W
Příkon (plyn)
7500 W
Typ konektoru
Bez zástrčky
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 3
1750 W
Výkon varné zóny 4
1750 W
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
3000 W
Kryt varné desky
Ne
Podlouhlý hořák
Ne
Barva
Černá
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 2
Malý
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Velký
Šířka varné desky
59 cm
Materiál mřížky sporáku
Litina
Umístění varné zóny 1
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Typ varné zóny 4
Pravidelný
Umístění varné zóny 4
Levý přední
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Typ varné desky
Plynový
Výkon varné zóny 2
1000 W
Materiál povrchu
Temperované sklo
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
48 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
15,4 kg
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
49,2 cm
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1 m
Výška
57,4 mm
Šířka
590 mm
Instalační hloubka přihrádky (min)
48 cm
Údaje o balení
Výška balení
141 mm
Šířka balení
651 mm
Hmotnost včetně balení
16,4 kg
Hloubka balení
578 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Výkon
Ochrana proti neúmyslnému spuštění
Ne
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ne
Typ elektronického zážehu
Zapalování jednou rukou
Elektronické zapalování
Ano
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Čelní
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 4242005437856 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
