Plynová varná deska BOSCH PBP6B5K80
Kód: AGDBOSPGZ0285
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Typ konektoru
Bez zástrčky
Proudová intenzita
3 A
Příkon (plyn)
7500 W
Vzhled
Materiál povrchu
Nerezová ocel
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 4
1000 W
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Barva
Nerezová ocel
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Materiál mřížky sporáku
Smalt
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Výkon varné zóny 1
1750 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1750 W
Výkon varné zóny 2
3000 W
Typ varné zóny 2
Velký
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Počet paralelně používaných varných zón
4
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Typ rámečku
Bez rámečku
Typ varné zóny 4
Malý
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Typ roštu
Ocel
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Výška
51,8 mm
Instalační hloubka přihrádky (max)
49 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
5,9 kg
Instalační hloubka přihrádky (min)
48 cm
Délka šňůry
1 m
Šířka
580 mm
Hloubka
510 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
6,9 kg
Ergonomie
Umístění ovládání
Pravá strana
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Typ ovládání
Otočné
Časovač
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 4242005437863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
