Platforma Asus Rack (2U) AMD RS720A-E13-RS24G
Kód: PLSASURAC0146
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket SP5
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9005
Počet podporovaných procesorů
2
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Úložná média
Podporovaná velikost úložných jednotek
2.5
Počet 2.5" pozic
24
Počet podporovaných úložných jednotek
10
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Typ skříně
Rack (2U)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
484,7 mm
Šířka
822,2 mm
Výška
87,3 mm
Hmotnost
17,8 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
21,3 kg
Možnosti připojení
Počet portů Mini DisplayPort
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Paměť
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
5600 MHz
podporované kapacity modulů DIMM
32GB
Počet DIMM slotů
24
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Podporované typy paměti
DDR5 RDIMM/3DS RDIMM
Grafika
Paměť grafického adaptéru na kartě
64 MB
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 38.83 kg |
| EAN: | 4711387978795 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 1080 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
| Certifikace: | BSMI, CE, CB, RCM, FCC(Class A), ISED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
