Platforma Asus Rack (1U) Intel RS700-E11-RS4U
Kód: PLSASURAC0152
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
Intel
Typ procesoru
Intel® Xeon® Scalable
Počet podporovaných procesorů
2
Čipset základní desky
Intel C741
Kompatibilní procesory
Intel® Xeon®
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Intel X710-AT2
Vlastnosti
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Úložná média
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Počet 3,5" pozic
4
Formát SSD
M.2
Počet podporovaných úložných jednotek
6
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Vzhled
LED indikátory
Ano
Typ skříně
Rack (1U)
Počet ventilátorů
9 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Šířka
439,5 mm
Hloubka
842,5 mm
Možnosti připojení
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Počet VGA portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Paměť
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
5600 MHz
podporované kapacity modulů DIMM
256GB
Počet DIMM slotů
32
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
4 TB
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Paměť grafického adaptéru na kartě
64 MB
Rozšiřující sloty
Verze PCI Express slotů
5.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 24.36 kg |
| EAN: | 4711387602775 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 1110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
