Planetární kuchyňský robot Black+Decker BXKM1001E
Kód: AGDBDEROK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflík, Dotyk
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Počet stupňů výkonu
8
Obsah nádoby
5,2 l
Ventilek proti rozlití
Ano
Funkce hnětení
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Černá
Příkon
Příkon
1000 W
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Víčko v ceně
Ano
Hák na těsto
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Včetně míchače
Ano
Úschovná miska
Ano
Šlehací metličky
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 8432406130081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
