Planetární kuchyňský robot Black+Decker BXKM1000E
Kód: AGDBDEROK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce hnětení
Ano
Ventilek proti rozlití
Ano
Obsah nádoby
5,2 l
Typ ovládání
Knoflík
Počet stupňů výkonu
8
Barva misky
Silver
Nastavitelná rychlost
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Pulzní spínač
Ano
Barva
Černá
Příkon
Příkon
1000 W
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Hák na těsto
Ano
Víčko v ceně
Ano
Úschovná miska
Ano
Včetně míchače
Ano
Šlehací metličky
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.685 kg |
| EAN: | 8432406130067 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 412 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 282 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
