Planetární kuchyňský robot Adler AD 4221 2200 W
Kód: AGDADLROK0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka šňůry
1,01 m
Obsah nádoby
7 l
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Pneumatický odtah
Ano
Barva
Ocel
Rotace planet
Ano
Počet rychlostí
6
Nastavitelná rychlost
Ano
Materiál
ABS
Příkon
Maximální výkon
2200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
425 mm
Hmotnost
8,2 kg
Výška
376 mm
Hloubka
248 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Hnětací nástroj
Ano
Hák
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Počet sítek
3
Včetně posouvací tyče
Ano
Včetně ochrany proti stříkání
Ano
Šlehač
Ano
Šlehací metličky
Ano
Zásobník pro mlýnek na maso
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.4 kg |
| EAN: | 5903887803953 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 318 mm |
| Šířka balení: | 685 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
