Pioneer A-10AE Černá
Kód: OAVPIOWZM0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Spotřeba elektrické energie
130 W
Typ zdroje
AC
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,2 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Zvuk
Výstupní výkon na kanál v režimu přemostění (4 ohmy)
50 W
Frekvenční rozsah
10 - 100000 Hz
Odstup signálu od šumu
103 dB
Špičkový výkon na kanál
50 W
Výstupní výkon na kanál v režimu přemostění (8 ohmů)
30 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
323 mm
Výška
129 mm
Šířka
435 mm
Hmotnost
6,8 kg
Technické údaje
Funkce Source Direct
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Ovládání hlasitosti
Otočné
Technologie propojení
Kabel
Materiál
Ocel
Úprava basů
Ano
Úprava výšek
Ano
Barva
Černá
Možnosti připojení
Phono audio in (L,R)
Ano
RCA výstupy
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 4573211153965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 565 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
