Philips Sonicare 5300 series Series 5300 HX7101/02 Nabíjecí zubní kartáček
Kód: AGDPHISDZ0246
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence zubního kartáčku (pulzování)
62000 pohybů za minutu
Účel
Dospělý
Barva rukojeti
Černá
Integrovaný časovač
Ano
Kontrolka
Ano
Režimy čištění zubů
Denní péče
Tlakový senzor
Ano
Typ zubního kartáčku
Sonický
Počet čisticích programů
1
Počet rychlostí
3
Tvar kartáče
Oválný
Nastavitelná rychlost
Ano
Režimy délky časovače
2 min
Barva
Černá
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Bateriový provoz
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výdrž baterie (max.)
504 h
Akumulátor
Ano
Indikace potřeby nabití
Ano
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Obsah balení
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Cestovní obal
Ano
Počet držáků
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8720689025201 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
