Philips SHAVER Series 5000 S5884/50 Elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
Kód: AGDPHIGOL0321
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie systému holení
Břity SteelPrecision
Výklopný zastřihovač
Ano
Zastřihovač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Omyvatelný
Ano
Cestovní zámek
Ano
Holicí systém
Rotační holicí strojek
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Gumové úchyty
Ano
Suché i mokré holení
Ano
Typ displeje
LED
Počet holicích hlav/břitů
3
Příkon
Doba nabíjení
1 h
Spotřeba elektrické energie
9 W
Napájecí zdroj
Baterie / USB
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
60 min
Rychlonabíjení
5 min
Rychlé nabíjení
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,04 W
Obsah balení
Pevné cestovní pouzdro
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Obsahuje základnu
Ano
Indikátory
Indikátor cestovního zámku
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neponořujte holicí strojek do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.955 kg |
| EAN: | 8720689008983 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
