Philips Series 1200 EP1224 Plně automatický kávovar
Kód: AGDPHIEXP0137
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Maximální spotřeba energie
1500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Režim úspory energie
Ano
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
246 mm
Hmotnost
7,5 kg
Výška
433 mm
Hloubka
371 mm
Technické údaje
Maximální výška hrnků
15 cm
Výkon
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
275 g
Funkce uchování teploty
Ne
Objem zásobníku vody
1,8 l
Vestavěný mlýnek
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Nastavitelná teplota
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Umístění přístroje
Pracovní deska
Samočisticí
Ne
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ náplně
Kávová zrna
Typ mlýnku
Keramická bruska
Kompatibilita s filtrem
AquaClean
Počet nastavení brusky
12
Kontrola aroma před přípravou kávy
Ano
Rozsah nastavitelné výšky výpusti
85 - 145 mm
Systém na horkou vodu
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Odvápňovací systém
Ano
Obsah balení
Vodní filtr
Ne
Láhev maziva
Ano
Odměrná lopatka
Ano
Ergonomie
Barva
Černá
Bluetooth
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Délka šňůry
1 m
Dotyková obrazovka
Ano
Kapacita kontejneru na použité kapsle
12 kusů
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Příprava horkých a studených nápojů
Ne
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.225 kg |
| EAN: | 8710103894629 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
