PHILIPS Iron DST 7510/80
Kód: AGDPHIZEL0400
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Navrženo pro cestování
Ne
Systém zamezující odkapávání
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Objem zásobníku vody
0,3 l
Barva
Granátová
Funkce parního rázu
Ano
Vertikální napařování
Ano
Parní ráz
260 g/min
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Model
Napařovací žehlička
Kropení
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Automatické vypnutí
Ano
Stálý výstup páry
55 g/min
Automatické vypnutí po
8 min
Příkon
Příkon
3200 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.87 kg |
| EAN: | 8720389013751 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
