Philips i9000 X9002 Elektrický holicí strojek, mokrý i suchý, se SkinIQ
Kód: AGDPHIGOL0371
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Holicí systém
Rotační holicí strojek
Omyvatelný
Ano
Zastřihovač
Ano
Technologie systému holení
SkinIQ
Suché i mokré holení
Ano
Cestovní zámek
Ano
Počet holicích hlav/břitů
3
Barva
Šedá
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Materiál ostří
Nerezová ocel
Bluetooth
Ano
Příkon
Rychlonabíjení
5 min
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
50 min
Rychlé nabíjení
Ano
Doba nabíjení
1 h
Napájecí zdroj
Baterie
Obsah balení
Funkce dokovací stanice
Nabíjecí
Cestovní obal
Ano
Obsahuje základnu
Ano
Indikátory
Indikátor cestovního zámku
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.565 kg |
| EAN: | 8720689030045 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 162 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
