Philips HX3826/31 čistič mezizubních prostor Bílá
Kód: AGDPHIIRY0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Vestavěný
Napájecí zdroj
Baterie
Akumulátor
Ano
Technické údaje
Doba provozu
1 min
Objem zásobníku vody
0,25 l
Počet hubic
2
Počet nastavení tlaku
3
Cestovní obal
Ano
Barva
Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.665 kg |
| EAN: | 8720689011037 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 93 mm |
| Délka balení: | 248 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
