Philips GC6815/20 profesionální žehlička 2400 W 1,3 l Žehlicí plocha SteamGlide Modrá, Bílá
Kód: AGDPHIZEL0450
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Objem zásobníku vody
1,3 l
Špička pro přesné žehlení
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ne
Navrženo pro cestování
Ne
Barva
Modrá
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí plocha SteamGlide
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Maximální tlak páry
6 bar
Vertikální napařování
Ano
Indikátor připravenosti
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Příkon
2400 W
Parní ráz
360 g/min
Uzamykání
Ano
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Stálý výstup páry
120 g/min
Doplnění kdykoli
Ano
Kropení
Ne
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
201 mm
Výška
222 mm
Hmotnost žehličky
1,3 kg
Hmotnost
2,72 kg
Hloubka
384 mm
Údaje o balení
Šířka balení
235 mm
Výška balení
270 mm
Hloubka balení
398 mm
Hmotnost včetně balení
3,7 kg
Technické údaje
Hvězdičkové hodnocení klouzavosti žehlicí plochy
4
Recyklovatelnost obalového materiálu
100%
Hvězdičkové hodnocení odolnosti žehlicí plochy proti poškrábání
4
Další charakteristiky
Příkon
2400 W
Indikátory
Kontrolka
Ano
Indikátor vodního kamene
Ano
Ergonomie
Zabudovaná zástrčka do zásuvky
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Nekroutící se kabel
Ano
Uskladnění hadice
Ano
Délka šňůry
1,65 m
Délka hadice
1,6 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.767 kg |
| EAN: | 8710103963172 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
