Philips DST8040/30 žehlička Napařovací žehlička Žehlicí deska SteamGlide Elite 3000 W Šeříková
Kód: AGDPHIZEL0401
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Stálý výstup páry
80 g/min
Vertikální napařování
Ano
Délka šňůry
2,5 m
Automatické vypnutí
Ano
Automatické vypnutí po
8 min
Model
Napařovací žehlička
Barva
Šeříková
Objem zásobníku vody
0,35 l
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Parní ráz
260 g/min
Odvápňovací systém
Ano
Příkon
Příkon
3000 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| EAN: | 8720389004599 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
