Philips Avance Collection 1,7litrová konvice s kovovým víkem s pružinou a ovládáním teploty
Kód: AGDPHICZE0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor úrovně vody
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Typ ovládání
Knoflíky, Páčka
Objem zásobníku vody
1,7 l
Bezpečnostní spínač
Ano
Slyšitelný signál připravenosti
Ano
Mikrosítko
200 µm
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Materiál ohřívacího prvku
Nerezová ocel
Barva
Černá
Funkce uchování teploty
Ano
Ochrana proti zapnutí bez vody
Ano
Příkon
Příkon
2200 W
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
257 mm
Šířka
188 mm
Hmotnost
1,33 kg
Hloubka
230 mm
Údaje o balení
Výška balení
250 mm
Šířka balení
196 mm
Hloubka balení
242 mm
Hmotnost včetně balení
1,68 kg
Další charakteristiky
Barva kontrolního panelu
Metalická
Logistická data
Hmotnost A-boxu
7,22 kg
Ergonomie
Bezkabelový
Ne
Délka šňůry
0,75 m
Kontrolka
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 8710103825302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 254 mm |
| Šířka balení: | 199 mm |
| Délka balení: | 248 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
